Расписание движение транспорта KZK GOP по маршруту 840N
Номер | Детали |
---|---|
1 | Gliwice Centrum Przesiadkowe - Gliwice Opolska - Gliwice Dąbrowskiego - Gliwice Akacjowa - Gliwice Zajezdnia |
2 | Katowice Dworzec - Katowice Plac Wolności - Katowice Sokolska - Dąb Huta Baildon - Dąb Kościół - Park Śląski Ogród Zoologiczny - Chorzów AKS - Chorzów Pałac Ślubów - Chorzów Szpital Miejski - Chorzów Uniwersytet PKP - Chorzów Centrum Edukacji - Chorzów Wodociągi - Piaśniki Skrzyżowanie - Lipiny Targowisko - Chebzie Dworcowa - Ruda Południowa - Zaborze Wolności - Zaborze Lompy - Zaborze Skargi - Zabrze Plac Krakowski - Zabrze Goethego - Zabrze Damrota - Zabrze Słowackiego - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Akacjowa - Gliwice Dąbrowskiego - Gliwice Opolska - Gliwice Centrum Przesiadkowe |