Расписание движение транспорта KZK GOP по маршруту T-1
Номер | Детали |
---|---|
1 | Chebzie Rondo - Chebzie Dworcowa - Chebzie Styczyńskiego - Ruda Urząd Skarbowy - Ruda Południowa - Ruda Klary - Zaborze Wolności - Zaborze Pętla |
2 | Zaborze Pętla - Zaborze Wolności - Ruda Klary - Ruda Południowa - Ruda Urząd Skarbowy - Chebzie Styczyńskiego - Chebzie Węglowa - Chebzie Rondo |