Расписание движение транспорта Bujak-Bus на трассе Medynia Głogowska-Łańcut
Номер | Детали |
---|---|
1 | Medynia Głogowska - Medynia Łańcucka - Pogwizdów - Czarna - Krzemienica - Łańcut |
2 | Medynia Głogowska - Medynia Łańcucka - Pogwizdów - Czarna - Krzemienica - Łańcut |