Расписание движение транспорта PKS Nova S.A. O/Siemiatycze на трассе Wyczółki-Siemiatycze
Номер | Детали |
---|---|
1 | Wyczółki - Klukowicze - Litwinowicze - Piszczatka - Tymianka - Nurzec-Kolonia - Nurzec - Nurczyk - Milejczyce - Chanie-Chursy - Żerczyce - Nurzec-Stacja - Żerczyce - Zalesie - Moszczona Pańska - Kajanka - Baciki Bliższe - Siemiatycze |